Zamek SIMP w Rydzynie - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Zamek SIMP w Rydzynie, ul. Zamkowa 1,, Rydzyna, Polska

Tel.: 48 65 529 50 40, 48 65 529 50 26
Strona www: www.zamek-rydzyna.com.pl
Adres e-mail: zamek@zamek-rydzyna.com.pl

W pokojach od strony dziedzińca wewnętrznego bezpłatny dostęp do internetu bezprzewodowego. Kod dostępu w recepcji hotelowej. Wszystkie pokoje z łazienkami, TV, radioodbiorniki, telefony. Gości naszego hotelu zapraszamy do bezpłatnego korzystania z mini siłowni, pokoju bilardowego,"małej" czytelni oraz ogródka piknikowego.

 

 

Zamek w Rydzynie był niegdyś siedzibą króla Stanisława Leszczyńskiego i książąt Sułkowskich. Obecnie ta piękna rezydencja z 12 ha parkiem pozostaje do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do korzystania z naszych pomieszczeń hotelowych, z sal konferencyjnych i bankietowych, z rozległej przestrzeni wystawienniczej oraz z terenów rekreacyjnych.
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą Zamku osoby indywidualne i organizatorów pobytów grupowych. Będziemy zaszczyceni, jeżeli zechcecie Państwo z oferty tej skorzystać.

 

 

 

 

Zabytkowa Rydzyna. Malownicze kamieniczki wypełniają pierzeje Rynku. Nad ich faliscie spływającymi szczytami góruje wieżyczka Ratusza. Pośrodku rynku niezwykła figura Trójcy Świętej, upamiętniająca dżumę z 1709 r. Zabudowę mieszczańską Rydzyny uświetniają monumentalne budowle, dzieła wybitnych twórców. Kosciół parafialny, dawny konwent pijarów, takież oficyny dworskie i zamek - perła barokowej architektury. Ponadto wiele zabytkowej zieleni, przeglądającej się w szerokich fosach. Zabytkowa Rydzyna, niezwykłe miejsce.

 

 


Wystarczy kilkanaście minut, by z zabytkowej scenerii Zamku w Rydzynie przenieść się w świat nieskażonej cywilizacją natury. Rów Polski, niewielka rzeczka płynąca przez Rydzynę, na zachód od miasteczka przecina rozległe łąki obwiedzione lasami. Nietrudno tam zobaczyć żurawie, przy odrobinie szczęścia nawet czarnego bociana.

6355 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]