Violet Sushi & Yakitori - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Violet Sushi & Yakitori, Św. Marcin 9, Poznań, Polska

Tel.: 48 61 852 67 23, 48 512 053 192
Strona www: www.violetsushi.pl/
Adres e-mail: violet@violetsushi.pl

Do dyspozycji ponad 45 miejsc siedzących przy sushi barze, na sali głównej przy stolikach oraz w dwóch lożach. 153 pozycje w menu sushi zawierają specjały klasyczne, grilowane, w tempurze, opalane na wolnym ogniu i wiele innych. Przygotwowywane przez sushi masterów z wieloletnim doświadczeniem. Yakitori (inaczej gril japoński) podobnie jak sushi jest sztuką polegającą na odpowiednim dobraniu składników oraz docięciu mięsa czy ryby. Każda porcja jest taka sama, ażeby pasowała do siebie jak klocki w układance, tworząc smakowitą całość. W lokalu dostępne są specjały yakitori mięsne, wegetariańskie i z owoców morza.

 

Violet Sushi & Yakitori to jedna z najlepszych poznańskich „suszarni”. Wystrój wnętrza poraża wyrazistością formy i intensywnością kolorów. Eklektyczne połączenie fioletów i brązów oraz lekkie światło rozchodzące się z witraża w suficie stwarzają unikalną atmosferę lokalu. Oryginalny koncept restauracji, dbałość o każdy detal i najwyższa jakość potraw powodują, że Violet Sushi & Yakitori zdecydowanie wyróżnia się na kulinarnej mapie Poznania.

Restauracja znana jest również z Akademii Violet Sushi - warsztatów, na których każdy może nauczyć się, jak samodzielnie przygotowywać najsłynniejszą japońską potrawę.

Codziennie inne atrakcje w lokalu, m.in. body sushi, pokaz kaligrafii, pokazy sushi. Restauracja prowadzi również catering sushi.

5012 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]