Villa Porto - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Villa Porto, ul. Południowa 2, Pobierowo, Polska

Tel.: 48 663 797 898, 48 91 386 40 83
Strona www: www.villaporto.pl
Adres e-mail: biuro@villaporto.pl

Zapraszamy do Villi Porto otwartej w Lipcu 2007 roku, położonej w zacisznej części Pobierowa. Urocze usytuowanie wśród sosnowych drzew, niespełna 300 metrów od morza, gwarantuje wyjątkowy wypoczynek i ucieczkę od trosk życia codziennego. Dodatkową atrakcją jest bliskość ośrodka sportowego, na który składają się: boiska do gry w koszykówkę, piłkę nożną oraz 5 kortów tenisowych. Naszym gościom zapewniamy bezpłatny parking wewnętrzny na terenie posesji. Profesjonalna i miła obsługa sprawi, że pobyt w Villi Porto pozwoli przeżyć niepowtarzalne chwile.

 

 

 

 

Szerokie piaszczyste plaże są oczywiście największą atrakcją wybrzeża. Liczne dmuchane zamki, balony do skakania, skutery wodne, motorówki, czy zjeżdżalnie, sprawiają, że nie będą się Państwo na niej nudzić. Co kilkadziesiąt metrów znajdują się bazy ratowników wodnych, którzy bacznie obserwują plażowiczów i pilnują, by nikomu się nic nie stało.

 

Tutaj życie tętni 24h na dobę. Z pewnością nie sposób podczas pobytu w Pobierowie skorzystać z gościnności wszystkich lokali gastronomicznych na ulicy Grunwaldzkiej. Smażalnie, grille, lodziarnie, puby, dyskoteki.. czego tylko dusza zapragnie to tutaj znajdziecie.

745 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]

Kod nieczytelny? Załaduj nowy kod.