Termy Maltańskie w Poznaniu - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Termy Maltańskie w Poznaniu, Termalna 1, Poznań, Polska

Tel.: 61 222 61 61
Strona www: www.termymaltanskie.com.pl
Adres e-mail: bok@termymaltanskie.com.pl

Kompleks sportowo-rekreacyjny Termy Maltańskie to doskonałe miejsce wypoczynku i relaksu, miejsce dla tych, którzy aktywnie uprawiają sport i dla tych, którzy mają ochotę na chwilę wytchnienia od zabieganej codzienności. W tym całorocznym obiekcie skorzystać można nie tylko z profesjonalnie wyposażonych basenów sportowych, ale i z szeregu atrakcji aquaparku:
w tropikalnej zieleni i dynamicznych barwach inspirowanych karaibskimi wyspami, można stawić czoła napierającym falom, doświadczyć emocji szybkiego i zakręconego zjazdu, ale i poddać się relaksacyjnemu działaniu ciepła i energii wodnego żywiołu. Niezwykle atrakcyjny Świat Saun, kryjący m.in. kilkanaście rodzajów saun, swoim wystrojem a przede wszystkim bogatą i różnorodną ofertą spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości.

 

Na ponad 3 000 m² rozciąga się raj dla młodych, młodszych i najmłodszych miłośników wodnych atrakcji. Tu, w otoczeniu naturalnych roślin, w dynamicznych barwach inspirowanych karaibskimi wyspami, można stawić czoła napierającym falom, doświadczyć emocji szybkiego i zakręconego zjazdu, ale i poddać się relaksacyjnemu działaniu ciepła i energii wodnego żywiołu.

 

Baseny rekreacyjne Term Maltańskich to w sumie 11 mniejszych i większych, głębokich i płytkich basenów, zapewniających doskonałą zabawę i wyciszający odpoczynek zarówno młodym, młodszym jaki i najmłodszym.

5685 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]