Pensjonat Silverton - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Pensjonat Silverton, Kaniówka 28C, Białka Tatrzańska, Polska

Tel.: 48 535 518 416, 48 18 53 30 400
Strona www: www.silverton.info.pl
Adres e-mail: rezerwacja@silverton.info.pl

Proponujemy naszym gościom pobyt w luksusowych ,komfortowych oraz przestronnie urządzonych wnętrzach. Stonowana kolorystyka, nowoczesny styl i zaskakujące połączenia spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości.

 

 

Silverton oferuje noclegi u samego podnóża Tatr. Nasz obiekt znajduje się blisko wyciągu narciarskiego na Kaniówce, a także 1.8 km od wyciągu Kotelnica Białczańska i Terma Bania. 
Lokalizacja blisko wyciągów narciarskich (250m od Kaniówki) to bez wątpienia nasz największy atut, ale nie jedyny. Nasze przytulne, komfortowe pokoje z łazienkami, są z widokiem na Tatry i Podhale.

 

 

Budynek wybudowany w 2011 roku, w stylu góralskim, z klasycznymi spadzistymi dachami, nawiązuje do tradycji gór i Podhala. W obiekcie znajduje się restauracja serwująca śniadania w formie bufetu, parking oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego wraz z suszarkami. Naszym Gościom oferujemy 25% zniżki na wypożyczenie sprzętu narciarskiego w wypożyczalni firmowej pod Kotelnicą. Silverton jest przyjazny rodzinom z dziećmi.

 

 

W odległości 300m znajduje się stacja narciarska Kaniówka.

 

 

4582 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]