Pensjonat Pod Tatrami *** - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Pensjonat Pod Tatrami ***, Na Brzegu 21, Szaflary, Polska

Tel.: 18 275 55 80, 18 275 52 67
Strona www: www.podtatrami.com.pl
Adres e-mail: recepcja@podtatrami.com.pl

W naszej Restauracji zapewniamy Państwu najwyższej jakości posiłki zarówno kuchni regionalnej jak i kuchni polskiej. Dla naszych Gości przygotowaliśmy Salę Restauracyjną oraz dodatkowo 4 sale - restauracyjno konferencyjną (50 miejsc) egionalną (60 miejsc) klubową (20 miejsc) myśliwską (20) miejsc dostosowane do organizacji konferencji, szkoleń, bankietów oraz imprez okolicznościowych takich jak wesela, bale - łącznie do 150 osób.

Dla dzieci proponujemy bezpieczny pokój zabaw wewnątrz budynku oraz letni plac zabaw na zewnątrz. Jako jedni z nielicznych oferujemy Państu bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do internetu, oraz monitorowany całodobowo, ogrodzony parking. W naszej ofercie znajduje się dodatkowo możliwość skorzystania z sauny  siłowni.Oddajemy do Państwa dyspozycji wysokiej klasy, profesjonalny obiekt, dostosowany zarówno do indywidualnych jaki i biznesowych potrzeb naszych Gości. Mamy nadzieję, że spełni on Państwa oczekiwania.

Pensjonat Pod Tatrami*** to 23 pokoje (59-65 miejsc noclegowych). Większość pokoi posiada balkony, a wszystkie wyposażone są w łazienki z kabiną przysznicową i suszarką, TV-Sat i telefon.Wyjątkowa lokalizacja Pensjonatu Pod Tatrami*** sprawia, że zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku w górach, jak i szukający spokoju i wytchnienia od codzienności, znajdą tu coś dla Siebie.. a roztaczająca się panowama - Hawrań, Murań, Rysy, Kasprowy, Giewont aż po Czerwone Wierchy Tatr Zachodnich - zachwycają majestatem i zachęcają do spacerów oraz od dalszych wycieczek.

6338 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]