Pałac Odrowążów w Chlewiskach - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Pałac Odrowążów w Chlewiskach, ul. Czachowskiego 56, Chlewiska, Polska

Tel.: 48 48 628 70, 607 195 315
Strona www: www.manorhouse.pl
Adres e-mail: chlewiska@manorhouse.pl

W skład kompleksu hotelowego Manor House SPA wchodzi: pięciogwiazdkowy Pałac Odrowążów z XV wieku, 4* Stajnia Platera z XIX wieku, Termy Zamkowe, Stadnina Koni oraz unikalna na skalę europy Witalna Wioska SPA otoczona 10 hektarowym pięknym parkiem ze stawami, kilkudziesięcioma pomnikami przyrody i kamiennym Kręgiem Mocy i piramidą Horusa.

 

W Termach Zamkowych znajduje się wyjątkowy kompleks Łaźni Rzymskich oraz Basen z licznymi atrakcjami wodnymi. Basen Nowej Ery Wodnika jest pierwszym w Polsce, w którym zastosowana jest innowacyjna, bezchlorkowa, bardzo zdrowa dla człowieka, metoda uzdatniania wody oparta na ożywionej wodzie Grandera i jonach srebra. Kąpiel w tej „srebrnej” wodzie chroni i pielęgnuje skórę - to komfort dla wszystkich zmysłów!

 

Stworzyliśmy dla naszych Gości 59 indywidualnie zaprojektowanych pokoi z autorskim programem SPA w historycznych wnętrzach oraz jedyne w Polsce pokoje ofuro SPA. Tu tradycja łączy się z luksusem, a przygoda z Wellness & SPA rozgrywa się na poziomie ciała, umysłu i ducha.

5949 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]