Mera Spa Hotel - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Mera Spa Hotel, ul. Bitwy pod Płowcami 59, Sopot, Polska

Tel.: 48 58 766 60 00
Strona www: www.meraspahotel.pl
Adres e-mail: info@meraspahotel.pl

MERA SPA to przestrzeń pełna pozytywnej energii, w której zostaniesz otoczony aurą relaksu, spokoju i harmonii. Naszą misją jest sprawianie, aby Twój czas zwolnił, a każda chwila miała swój niepowtarzalny smak. Chcemy rozpieszczać Twoje zmysły, zgadywać potrzeby i wskazywać drogę, która wiedzie do poprawy jakości Twojego życia. Wierzymy w terapeutyczną moc dotyku dłoni naszych terapeutów, którzy dogłębnie rozumieją sens pojęcia „wellness", stąd oferta obfitująca w zabiegi wykonywane manualnie, bez użycia kapsuł i maszyn. Morskie inspiracje pozwoliły nam na stworzenie unikalnego menu SPA czerpiącego z filozofii piękna opartej na bogactwie i niezwykłym uroku morza, które szumi tuż obok.

 

Nowoczesny i niepowtarzalny Mera SPA Hotel, usytuowany w Sopocie, najpopularniejszym Kurorcie Polski, bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży. Hotel oferuje 145 pokoi z widokiem na morze, w tymPokoje Standard, Pokoje Romantyczne na specjalne okazje, przestrzenne Pokoje Rodzinne oraz 5 wyjątkowych Apartamentów. Do dyspozycji naszych Gości pozostaje także zaplecze konferencyjno- bankietowe oraz dwie restauracje: Brasserie na parterze hotelu oraz ekskluzywna Pescatore, położona na pierwszym piętrze.

 

Największym atutem jest Strefa SPA & Wellness, składająca się z 35 pokoi zabiegowych, 4 basenów, w tym jedynego na polskim wybrzeżu, otwartego basenu na hotelowym dachu (dostępny wyłącznie dla Gości Hotelu powyżej 16 roku życia) Taras widokowy oraz znajdujący się tam basen otwarte są wyłącznie w sezonie letnim, od maja do września (zależnie od warunków atmosferycznych). Wszystkie te atrakcje są gwarancją niezapomnianych wrażeń z pobytu w Mera SPA Hotel.

 

Mera Spa Hotel leży niemalże bezpośrednio na plaży w jednej z najbardziej turystycznych miejscowości - w Sopocie. Od piasu Mera Spa oddziela sopocki deptak.

3067 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]