Konferencja Hotelu Haffner - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Konferencja Hotelu Haffner, ul. J. J. Haffnera 59, Sopot, Polska

Tel.: 48 58 550 99 99
Strona www: www.hotelhaffner.pl/biznes-sopot
Adres e-mail: office@hotelhaffner.pl

Od małych spotkań biznesowych w Sali Bursztynowej, po imprezy dla 300 uczestników w połączonych Salach Gdańsk, Sopot i Gdynia, od klasycznych konferencji po uroczystości rodzinne - w swojej szerokiej ofercie Hotel Haffner proponuje odpowiednie rozwiązania dla różnego rodzaju imprez. Każdorazowo wszystkie nasze sale przygotowujemy w wybranym stylu i konfiguracji dopasowując wystrój do potrzeb Klienta. Zapewniamy najnowocześniejszy sprzęt multimedialny oraz obsługę gastronomiczną.

Pomagamy w organizacji imprez towarzyszących, od pokazów tanecznych przez Cassino Hotel, po zabawy na świeżym powietrzu z ogniskiem i pokazem sztucznych ogni na pobliskim Grodzisku.Hotel Haffner w Sopocie dysponuje 8 salami konferencyjnymi, które pozwalają na organizację spotkań biznesowych, szkoleń, czy seminariów. Zróżnicowana pojemność sal w połączeniu z kompleksową infrastrukturą zapewnia prawidłowy przebieg każdej imprezy. Zakres usług oferowanych przez nasz 4-gwiazdkowy hotel pozwala spełnić każde życzenie Klienta. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesną infrastrukturę techniczną zapewniającą komfort jakiego oczekuje każdy uczestnik konferencji.
Hotel Haffner **** położony jest w centrum Sopotu, w sąsiedztwie plaży, zaledwie 15 km od lotniska im. Lecha Wałęsy (GDN) i 17 km od Starego Miasta w Gdańsku.

321 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]

Kod nieczytelny? Załaduj nowy kod.
Komentarz został dodany poprawnie