Hotel Skalite Spa & Wellnes - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Hotel Skalite Spa & Wellnes, Krokusów 4, Szczyrk, Polska

Tel.: 48 33 817 91 45
Strona www: www.hotelskalite.pl
Adres e-mail: recepcja@hotelskalite.pl

Mamy przyjemność przedstawić Państwu przytulny, a zarazem komfortowy hotel usytuowany w centrum Szczyrku, w samym sercu Beskidów. Niepowtarzalna atmosfera miejsca sprawia, że od kilku już lat z powodzeniem organizujemy pobyty dla Gości indywidualnych i Klientów biznesowych.biznesowych.Miejsce to jest bliskie zarówno narciarzom jak i miłośnikom pieszych czy rowerowych wycieczek. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. . Niepowtarzalna atmosfera miejsca sprawia, że od kilku już lat z powodzeniem organizujemy pobyty dla Gości indywidualnych i Klientów biznesowych. Hotel oferuje bogatą gamę dodatkowych atrakcji, które urozmaicą pobyt i pozwolą spędzić w naszym Hotelu niezapomniane chwile.

 

Dla osób pragnących spokoju i relaksu proponujemy rekreacyjny basen, odprężającą kąpiel w jacuzzi oraz regeneracyjny seans w saunach. Oferujemy również różnorodne zabiegi odnowy biologicznej. Fachowy personel służy poradą w zakresie kosmetyki twarzy i ciała, odpowiednio dobierze zabiegi i zaproponuje specjalne pakiety i DAY SPA.

 

Dla osób aktywnych przygotowaliśmy nie tylko nasze centrum rekreacji, ale również klub hotelowy z profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym, bilardem, tenisem stołowym, piłkarzykami oraz lotkami.

 

 

5422 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]