Hotel Robert's Port Lake Resort & Spa - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Hotel Robert's Port Lake Resort & SPA from VideoPlaner on Vimeo.

Hotel Robert's Port Lake Resort & Spa, Stare Sady 4, Mikołajki, Polska

Tel.: +48 87 429 84 00, +48 87 421 65 20
Strona www: www.hotel-port.pl
Adres e-mail: recepcja@hotel-port.pl

Hotel Robert's Port - czterogwiazdkowy resort SPA na Mazurach, położony nad brzegiem jeziora Tałty, w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego tylko 5 km od Mikołajek. Miejsce ciche i spokojne, usytuowane z dala od zgiełku z własną plażą i portem jest gwarancją udanego wypoczynku.

 

Wygodne pokoje i apartamenty położone na różnych piętrach posiadają zróżnicowany widok z okien: na jezioro, Puszczę Piską, mazurskie pola, łąki i pagórki. Część pokoi jest przystosowana do pobytu osób niepełnosprawnych, wygodną alternatywą dla rodzin z dziećmi są pokoje studio (dwa pokoje połączone wewnętrznymi drzwiami).

 

Oferta SPA Hotelu Robert’s Port obejmuje zabiegi relaksujące i upiększające na twarz, ciało oraz bogatą gamę masaży, rytuałów i ceremonii kąpielowych.  Strefa Spa to 7 nowoczesnych gabinetów o łagodnych liniach ścian, płynnych  formach architektury wnętrz, zaprojektowanych w zgodzie z zasadami feng - shui, które mają działanie łagodzące zmysły i wyciszające.Robert’s Port SPA oferuje skuteczną terapię w oparciu o najlepsze kosmetyki renomowanych firm Alqvimia, BABOR i Duaner.

 

Grupom biznesowym hotel oferuje trzy multimedialne, klimatyzowane, wielofunkcyjne sale konferencyjne dla 90, 110 i 200 osób. Zaplecze techniczne pozwala na profesjonalną obsługę grup konferencyjnych, szkoleniowych, targów, spotkań i bankietów. Wyjątkowa i piękna okolica wokół hotelu stwarza idealne warunki do organizacji imprez integracyjnych.

5836 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]