Hotel Pod Złotą Różą - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Hotel Pod Złotą Różą, pl. Moniuszki 7, Kielce, Polska

Tel.: 48 41 341 50 02, 48 793 415 002
Strona www: www.zlotaroza.pl
Adres e-mail: info@zlotaroza.pl

Dla naszych Gości mamy przygotowane duże, przestronne pokoje jedno- i dwu-osobowe, jak również luksusowe apartamenty. Każdy ma odrębny styl i koloryt starego wnętrza, jednak w nowoczesnym wykonaniu. W pokojach znajduje się łazienka, TV Sat, telefon oraz bezpłatne stałe łącze z Internetem. Pokoje posiadają indywidualną klimatyzację. Dbamy o przyjazną i ciepłą atmosferę, nasza obsługa jest zawsze do Państwa dyspozycj. To wszystko sprawia, że nasi goście czują się jak u siebie w domu.

 

Restauracja Pod Złotą Różą jest doskonałym miejscem na romantyczną kolację we dwoje, spotkanie biznesowe i przyjęcie okolicznościowe. Kusi różnorodnością i smakiem potraw, które zawsze wyróżniają się właściwą nutą smakową, odpowiednim doborem przypraw i cieszą oko.

Letnie spotkanie może nabrać nowego oblicza w pięknej oprawie. Zapraszamy Państwa do zacisznego Patio położonego na wewnętrznym dziedzińcu, gdzie nie docierają odgłosy miasta.

Pod Złotą Różą to miejsce, w którym piękno w mariażu z profesjonalizmem stanowi wyjątkowe połączenie. Elegancka i ciepła atmosfera, wspaniała kuchnia są zapowiedzią mile spędzonego czasu.

 

 

 

 

3214 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]