Hotel Pod Świerkiem SPA - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Hotel Pod Świerkiem SPA, Waryńskiego 38, Busko-Zdrój, Polska

Tel.: 48413781464, 48413782854
Strona www: www.hotelura.eu
Adres e-mail: hotelura@realnet.pl

Jesteśmy znani z wygodnych pomieszczeń, z oryginalnego wystroju, domowej kuchni i miłej atmosfery. Nic dziwnego, że stałymi bywalcami od lat są ludzie ze świata kultury i biznesu, ale nie tylko.

 

W hotelu POD ŚWIERKIEM są również wieloletnie tradycje. Już czwarte pokolenie restauratorów stale pracuje na swe sukcesy. Dlatego HOTEL POD ŚWIERKIEM cieszy się nieustannym powodzeniem gości z kraju i z za granicy. Znany jest z wygodnych pomieszczeń, z oryginalnego wystroju, domowej kuchni i miłej atmosfery. Nic dziwnego, że stałymi bywalcami od lat są ludzie ze świata kultury i biznesu, ale nie tylko.

 

Uzdrowiskowe lecznictwo oparte jest na wodach mineralnych, solankach siarczkowo- siarkowodorowych i borowinie. Stosowane są w leczeniu stawów, zapalenia stawów kręgosłupa, dyskopatii, rwie kulszowej, w niektórych chorobach neurologicznych, stanach pourazowych, w nadciśnieniu tętniczym, zwężeniach naczyń kończyn dolnych i chorobach dermatologicznych, łuszczycy. W Hotelu Pod Świerkiem wykonywane są zabiegi lecznicze: kąpiele siarczkowe, plastry borowinowe, masaż klasyczny i wiele innych.

 

 

 

 

3635 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]