Hotel Ester - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Hotel Ester, ul. Szeroka 20, Kraków, Polska

Tel.: 8 12 429 11 88, 48 12 426 48 00
Strona www: www.hotel-ester.pl
Adres e-mail: biuro@hotel-ester.krakow.pl

Hotel Ester to miejsce dla Gości z całego świata, chcących doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery krakowskiego Kazimierza. W hotelu znajduje się 30 pokoi w tym pokoje dwu i jednoosobowe, pokoje o podwyższonym standardzie i Apartament. Bez względu na typ pokoju, wszystkie zostały zaprojektowane i wyposażone z myślą o zapewnieniu gościom wysokiego standardu do wypoczynku i pracy.

 

Hotel położony jest w samym sercu krakowskiego Kazimierza w obszarze uznanym za pomnik historii, w obrębie dawnego miasta Kazimierza ze Stradomiem wpisanego do rejestru zabytków oraz na Listę Dziedzictwa Światowego. Dzięki doskonałemu usytuowaniu zapewnia chwile spokoju i odpoczynku, a jednocześnie bliskość do tętniącego życiem centrum Krakowa.

 

Restauracja Ester zaprasza na dania kuchni polskiej i żydowskiej, bogaty wybór win, a także cieszące się dużym powodzeniem - wieczory z muzyką na żywo. W sezonie letnim czynny jest ogród kawiarniany. W stylizowanych podziemiach znajduję się klimatyzowana sala konferencyjno-bankietowa, a także zespół mniejszych sal sprawdzających się na potrzeby kameralnych spotkań biznesowych czy w gronie przyjaciół.

36 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]

Kod nieczytelny? Załaduj nowy kod.