Hotel Dębowe Wzgórze - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Hotel Dębowe Wzgórze, ul Wiejska 22/3, Prudnik, Polska

Tel.: 664 962 147, 77 439 77 29
Strona www: www.debowewzgorze.eu/
Adres e-mail: rezerwacja@debowewzgorze.eu

Zapraszamy Państwa w niezwykłą podroż... w samo serce Gór Opawskich, gdzie natura wraz z człowiekiem stworzyła doskonałe warunki do wypoczynku i uprawiania aktywnej, przepełnionej wspaniałymi wrażeniami rekreacji.

 

Nasza baza hotelowa jest prawdziwą przystanią w poszukiwaniu ciszy, spokoju oraz pełnej dyskrecji. Przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji 47 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2- i 3- osobowych, które wyposażyliśmy między innymi w łazienkę, TV-sat, Wi-Fi oraz telefon. Po wyczerpującym dniu obfitującym w niezapomniane chwile, pragniemy Państwa zaprosić na sporą porcję kulinarnych atrakcji , podczas których nasz szef kuchni wprawi w zachwyt nawet najbardziej wyszukane gusta.

 

Klimatyzowana i kompleksowo wyposażona w sprzęt audiowizualny sala konferencyjna poza swoim głównym przeznaczeniem z łatwością może być zaadoptowana na salę kinową bądź salę bankietową mieszczącą do 100 uczestników.

 

Odwiedzając nasz hotel z dziećmi nie powinni się Państwo obawiać, że Wasze pociechy będą narzekać na nudę i brak rozrywki. Nasza wielofunkcyjna sala zabaw z pewnością spodoba się każdemu dziecku pragnącemu przenieść się w magiczny świat Kubusia Puchatka.

Zapraszając Państwa do naszego hotelu pragniemy zapewnić, iż dołożymy wszelkich starań, aby pobyt zarówno w celach służbowych jak i prywatnych zamienił się w niepowtarzalną podróż w krainę spokoju, komfortu i niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

 

3906 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]