Hotel Cesarskie Ogrody - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Hotel Cesarskie Ogrody, Stanisława Wyspiańskiego 34A, Świnoujście, Polska

Tel.: 48 91 321 02 21, 48 91 888 85 00
Strona www: www.cesarskieogrody.pl
Adres e-mail: info@esarskieogrody.pl

Wszystkich gości, którzy przekroczą nasze progi czeka niezapomniany pobyt w sercu Świnoujścia, w naszym hotelu, w którym panuje magiczna atmosfera. Komfortowe, urządzone ze smakiem pokoje, wybrana kolorystyka wnętrz, otaczająca przyroda uspokajają i pozwalają się zrelaksować. Zadbamy o to, aby najwyższy standard oferowanych usług oraz miła i fachowa obsługa sprawiły, że będziecie Państwo do nas wracać, ilekroć postanowicie ponownie odwiedzić Świnoujście. Będzie nam niezmiernie przyjemnie gościć Państwa w naszym hotelu.

Zapraszamy firmy do organizacji w naszym hotelu szkoleń, narad, seminariów, konferencji, spotkań biznesowych. Wyjątkowe położenie hotelu zagwarantuje ciszę i spokój, a parkingi wokół budynku usatysfakcjonują wszystkich, którzy przyjadą własnym autem. Klimatyzowana sala konferencyjna pomieści komfortowo do 60 osób.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy basen i jacuzzi a także saunę tradycyjną i na podczerwień. Wspaniały relaks zapewni seans w grocie solnej, której ściany zbudowane są z naturalnych brył solnych. Masaże cieszą się zawsze wielką popularnością wśród naszych gości. My oprócz tradycyjnych masaży mamy dla Państwa Medy Jet – urządzenie wodnego masażu na sucho, które łączy w sobie wygodę łóżka wodnego z profesjonalnym masażem całego ciała. Specjalna oprawa lounge przeniesie Państwa w inny świat – oazę spokoju, dzięki której obudzicie w sobie nowa energię. Każdego dnia mogą Państwo pod okiem trenera ćwiczyć na naszych urządzeniach Effective, które funkcjonują na zasadzie opatentowanego systemu hydraulicznego. System ten umożliwia trening izodynamiczny, porównywalny do ruchu w środowisku wodnym.

 

 

 

 

5093 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]