Hotel Bulwar - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Hotel Bulwar, ul. Bulwar Filadelfijski 18, Toruń, Polska

Tel.: 56 6239400
Strona www: www.hotelbulwar.pl
Adres e-mail: recepcja@hotelbulwar.pl

Hotel Bulwar położony jest nad wiślanym, malowniczym bulwarem,w panoramie toruńskiej Starówki, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Bezpośrednie sąsiedztwo Krzywej Wieży, murów obronnych oraz innych wspaniałych gotyckich budowli pozwala przenieść się w myślach do czasów wielkiego uczonego, Mikołaja Kopernika. Z okien hotelu roztacza się widok na dostojne zabytki Starówki, wijący się wzdłuż Wisły bulwar, leniwie płynącą rzekę oraz oryginalnie podświetloną wieczorami przeprawę mostową.

 

Zaplecze bankietowe/konferencyjne, transfer z lotniska, centrum biznesowe, usługi pralni, pralnia chemiczna, usługi dla VIP-ów, śniadanie w pokoju, prasowanie, apartament dla nowożeńców, sklep z pamiątkami/upominkami, pakiety lunchowe, wypożyczalnia samochodów, faks/ksero,bezpłatny internet przewodowy w pokojach

 

BULWAR SPA to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o wymagających klientach…
Zabiegi odbywają się w pięknych, komfortowo urządzonych wnętrzach. Dysponujemy nowoczesnym kompleksem saun i jacuzzi, gabinetem do pielęgnacji twarzy, gabinetem masażu oraz gabinetem dla dwojga. Profesjonalny zespół kosmetologów i masażystów zadba o wysoką jakość oferowanych przez nas usług oraz Państwa dobre samopoczucie.

2898 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]