Hotel Atut - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Hotel Atut, ul. Toruńska 27, Stary Licheń, Polska

Tel.: +48 63 270 87 00, +48 63 270 87 57
Strona www: www.hotelatut.pl
Adres e-mail: recepcja@hotelatut.pl

Hotel Atut znajduje się w Licheniu Starym, 600 metrów od największej bazyliki w Polsce. Naszym gościom oferujemy łącznie 124 komfortowych pokoi, w tym 6 apartamentów. Z części pokoi rozciąga się malowniczy widok na Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej.

Hotel Atut to największe centrum konferencyjne w Wielkopolsce.


Oferujemy kompleksową organizację i obsługę konferencji, sympozjów, szkoleń, kursów, pobytów motywacyjnych, imprez integracyjnych. Do dyspozycji organizatorów spotkań przekazujemy 7 sal konferencyjnych, które łącznie mogą pomieścić 600 osób.

 

Oprócz komfortowego noclegu i bogatego zaplecza konferencyjnego Hotel Atut zaprasza do skorzystania z ponad 4 hektarowego terenu zewnętrznego, który jest idealnym miejscem do organizacji imprez okolicznościowych, pikników i eventów. Hotel posiada w swojej ofercie chatę grillową mieszczącą do 150 osób, namiot na kameralne imprezy jak i halę namiotową o powierzchni 450m².

 

Hotel Atut posiada dostęp do pobliskiego pomostu na Jeziorze Licheńskim i przygotował przyległy teren do organizacji imprez plenerowych. Plac o powierzchni 1500m² jest świetnym miejscem na pikniki i zajęcia integracyjne. Istnieje możliwość zorganizowania atrakcji wodnych dla uczestników w postaci kajaków, łodzi, czy motorówek.

5837 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]