Gospodarstwo Agroturystyczne AgroRaj - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Gospodarstwo Agroturystyczne AgroRaj, Niezgoda, Ostrowite, Polska

Tel.: 48 602 408 739
Strona www: www.wakacje.agro.pl/wielkopolskawsch/main.php?option=pokaz&oferta=1130&v=s&s=3
Adres e-mail: agro_raj@o2.pl

Mieszkamy w lesie i sąsiadujemy z Powidzkim Parkiem Krajobrazowym, w pobliżu J. Powidzkiego. Możesz tu wypocząć słuchając śpiewu ptaków i szumu drzew. Oferujemy przejażdżki bryczką - zimą kulig. Organizujemy uroczystości rodzinne,młodzieżowe i integracyjne.Teren nasz jest ogrodzony i bezpieczny dla dzieci. Zapraszamy na pobyt terminowy (jak: Sylwester, zimowiska, Wielkanoc), pobyt tematyczny (wczasy w siodle). Przyjmujemy zielone szkoły, obozy, kolonie. Dysponujemy 14 miejscami noclegowymi.

 

Naszym gościom oferujemy biesiady do późna przy kominku, grilowanie czy pieczenie kiełbasek przy ognisku. W trakcie dnia goście mają możliwość uczestnictwa przy pracach polowych i obrządku zwierząt, organizujemy wyjścia na grzybobranie. Jedną z głównych atrakcji jest możliwość nauki jazdy konnej. Pobliskie jezioro Powidzkie należy do najczystszych w regionie.

 

W okolicy znajduje się Powidzki Park Krajobrazowy na którego terenie występuje 174 gatunki ptaków i 34 ssaków, 990 gaunków roślin naczyniowych, gdzie 60 z nich podlega prawenej ochrnie. Atrakcja leżącej obok Słubcy jest Muzeum Regionalne, gostycki kościół z XV w. oraz drewniany kościółek również z XV w.

 

 

255 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]

Kod nieczytelny? Załaduj nowy kod.