Fantasy Park CH. Poznań Plaza - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Fantasy Park CH. Poznań Plaza, Drużbickiego 2, Poznań, Polska

Tel.: 48 61 659 74 44
Strona www: poznan.fantasypark.pl/
Adres e-mail: poznan@fantasypark.pl

Plac z przestrzenną strukturą, kolorowymi piłkami, urządzeniami wyrzucającymi piłki w górę, dla dzieci i dorosłych. Tutaj wszystkie maluchy bawią się doskonale.
Zjeżdżalnie, tunele oraz ruchome mosty, gwarantują niezapomniane chwile. Oprócz szaleństw można tu również pobawić się w małego konstruktora oraz rozwijać swoje zdolności plastyczne.Pociechy można zostawić pod fachową opieką naszych animatorów, którzy dbają o ich bezpieczeństwo a przede wszystkim wspaniałą zabawę.

 

 

Kręgle to jedna z najstarszych gier, bowiem już jaskiniowcy posługując się kamieniami, uprawiali ten sport. Kolejne odkrycia dowiodły, że kule kręglarskie i kręgle zostały znalezione w grobowcu egipskiego króla, który zmarł 5200 lat przed naszą erą. Już starożytni polinezyjczycy grali w kręgle na torach, które miały 60 stóp (18m) długości, podobnie jak dzisiejsze tory. W XVI w. gra rozpowszechniła się wśród niemców, a w wieku xvii dotarła wraz z Holendrami na kontynent północnoamerykański. Tam zrobiła oszałamiającą karierę w XIX w., a najlepsi gracze założyli amerykański kongres bowlingu i ustalili zasady gry, które obowiązują do dzisiaj. Ocenia się, iż sportowo bowling uprawia około 10 milionów ludzi, zaś jako hobby traktuje go 120 mln. bowling rozwija się coraz bardziej i przyciąga wciąż nowe rzesze zwolenników. O tym, że nie jest to tylko popołudniowa zabawa świadczy fakt, iż Międzynarodowy Komitet Olimpijski planuje wprowadzić bowling do programu Igrzysk Olimpijskich.
Nasza kręgielnia posiada 14 w pełni zautomatyzowanych i skomputeryzowanych torów bowlingowych firmy Brunswick.

 

 

 

 

 

 

5765 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]