Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji Jantar - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji Jantar, ul. Wolności 5-7, Dziwnówek, Polska

Tel.: 91 38 130 12
Strona www: www.dziwnowek.com.pl
Adres e-mail: jantar@dziwnowek.com.pl

Kompleks Basenowy w skład, którego wchodzi basen główny o wymiarach 16m na 8m z hydromasażem i kaskadami wodnymi, basen solankowy, brodzik dla najmłodszych, jacuzzi oraz sauna sucha i parowa.

Niewątpliwą atrakcją Centrum Jantar są nowoczesne gabinety SPA & Wellness, oferujący Gościom hotelowym oraz Gościom z zewnątrz relaks na najwyższym poziomie. Szeroką gamę masaży oraz zabiegów na twarz i ciało, dobranych do Państwa indywidualnych potrzeb. Wszystko po to, by pobyt u nas był wyjątkowy i niezapomniany! Dopełnieniem relaksu w SPA może być wizyta w salonie fryzjerskim. Zachęcamy także do skorzystania z pakietów promocyjnych wypoczynkowo-relaksacyjnych.

 

 

Jantar to obiekt wypoczynkowy malowniczo usytuowany na kilku hektarowej, zalesionej działce skąd blisko jest nie tylko do morza ale także do Zalewu Wrzosowskiego. To właśnie tutaj przyroda tworzy najkorzystniejsze warunki do różnorodnego wypoczynku.
Nasz profesjonalny personel i nowocześnie zaaranżowane wnętrza sprawią, że każdy Gość poczuje się tutaj wyjątkowo.

 

 

Centrum Jantar oferuje dla swoich gości 110 komfortowych, przytulnych z balkonami i łazienkami. Przytulne wnętrza, doskonale wyposażenie zapewnią spokój i pełen relaks. Jesteśmy przekonani że pomogą one Państwu wypocząć podczas urlopu czy wyjazdu służbowego.

 

 

Centrum Jantar ulokowane jest niemalże przy samej plaży, do której dystan z hotelu to 200m.

 

 

4304 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]