Centrum Rekreacji i Wypoczynku Borowik - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Centrum Rekreacji i Wypoczynku Borowik, ul. Biwakowa 24, Turawa, Polska

Tel.: 48 77 421 23 61, 48 77 421 23 62
Strona www: www.turawa.com.pl
Adres e-mail: biuro@turawa.com.pl

Witamy w Centrum Rekreacji i Wypoczynku BOROWIK. Obiekty Centrum położone są nad północnym brzegiem pięknego Jeziora Turawskiego Dużego w otoczeniu malowniczych sosnowych lasów. Uprzejmie chcielibyśmy Państwa zaprosić do błogiego odpoczynku i relaksu jak również rozrywki i zabawy w tym cudownym miejscu. Nasze centrum to doskonałe miejsce na wczasy, wypady weekendowe, pobyty grupowe, zabawy integracyjne, konferencje, imprezy rodzinne i wesela. Nasz kompleks oferuje rozbudowaną bazę noclegowa i gastronomiczną.

 

Nasza baza noclegowa składa się :

  • Hotelu Zielony, który oferuje 14 pokoi dwuosobowych, 2 apartamenty trzyosobowe i jeden apartament czteroosobowy
  • Pensjonatu Manhattan, w którym są cztery bliźniacze bungalowy a w każdym po dwa komfortowe apartamenty
  • Ośrodka Wypoczynkowego Borowik obejmującego 5 domków letniskowych trzy i cztero osobowych, 2 dwupokojowe bungalowy cztero lub pięcio osobowe oraz trzypokojowy domek letniskowy dla pięciu lub sześciu osób.

Razem dysponujemy 100 miejscami noclegowymi. Na terenie obiektów znajdują się aleje z rabatami i kwietnikami, skalniki, krzewy i drzewa a pośród tego można znaleźć altanki, ławeczki i huśtawki by w pełni cieszyć się z wypoczynku w naszym miejscu.

 

Kompleks Jezior Turawskich obejmuje duży zbiornik i trzy mniejsze jeziora. Położony jest w odległości około 20 km na północny wschód od Opola w rejonie wsi Turawa, Szczedrzyk i Kotórz. Jezioro Turawskie jest dużym rezerwuarem sztucznym powstałym w latach międzywojennych na rzece Mała Panew dla zasilania wód żeglownej Odry.

 

 

6091 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]