Akces Medical Spa - Video Travel - Filmowe oferty turystyczne

SZYBKIE LOKALIZACJE

Akces Medical Spa, Piastowska 5, Dźwirzyno, Polska

Tel.: 48 94 358 54 81, 48 94 358 50 13
Strona www: www.ow-akces.pl
Adres e-mail: recepcja@puh-akces.pl

W Akces Medical Spa w Dżwirzynie do Państwa dyspozycji znajduje się przestronna jadalnia, drink bar, sala fitness, bilard, solarium, gabinet kosmetyczny i fryzjerski, butiki z galanterią i odzieżą, winda w dużym pawilonie, boisko do siatkówki i koszykówki, kort tenisowy, mini plac zabaw, miejsce na grill oraz parking. Wokół obiektu znajduje się pięknie zagospodarowany teren z dużą ilością ozdobnych krzewów i kwiatów, ze skalnikiem i źródełkiem po środku, z ławkami i stolikami, który sprzyja do chwili relaksu, odpoczynku i czasu dla siebie.

 

Ponadto w obiekcie znajduje się doskonale wyposażona baza zabiegowa oraz gabinety SPA. Oferujemy zabiegi z zakresu leczenia reumatologii, chorób układu krążenia, oddechowego, narządów ruchu i ogólnej odnowy biologicznej. Zapraszamy także na zabiegi pielęgnacyjne oparte o najnowsze badania naukowe.Miejsce stworzone z myślą o tych, którzy poszukują miejsca na zregenerowanie sił, odnowę ciała i duszy.

Gabinety i pracownie w Akces Medical Spa oferują wysokiej jakości i urozmaicone zabiegi odnowy biologicznej.  Począwszy od wielu rodzajów masaży, poprzez zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii a kończąc na zabiegach SPA.

 

 

 

 

 

 

5265 KOMENTARZY

[DODAJ KOMENTARZ]